KUK

KUK

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
KUK

KUK

Verím, že fantázia je silnejšia než vedenie. Že sny sú mocnejšie než skutočnosť. Že nádej vždy zvíťazí nad skúsenosťou. Že smiech je jediným liekom na zármutok.

unnamed (12).jpg
78b179d4b546d2b3f55cf48ff3a77720.gif
Zoznamky - najlepší spôsob ako zostať dlho singl .... alebo nie?

„Single“ život.....

seznamky.jpg
V širšom slova zmysle sa tento pojem používa na označenie človeka, ktorý je bez partnera.
Žije sám, pričom z označení „starý mládenec" či „stará dievka" sa vyprofiloval životný štýl.
Single život je atraktívny najmä pre určité typy ľudí, ktorí milujú dobrodružstvo, neradi sa viažu, chcú sa naplno venovať kariére či koníčkom.
Mnohí z nich sú presvedčení, že budú šťastní len vtedy, ak sa nebudú musieť niekomu denne prispôsobovať.
Pre single život sa však ľudia nie vždy rozhodnú dobrovoľne.
Nemusí sa vyslovene jednať o ľudí, ktorí si chcú iba užívať alebo cestovať.
Sú ľudia, ktorí nechcú žiť sami, ale ich osobnosť ich na to akoby predurčovala.
každý človek je ale iný a každému vyhovuje iný spôsob života, preto je ťažké jednoznačne povedať,
či byť single je lepšie alebo horšie.

Momentálne môžeme skonštatovať to, že sa jedná o akýsi trend,
ktorý môže byť pre niektorých zaujímavý rovnako tak,
ako je pre niekoho iného príťažlivé žiť v partnerstve.

"Mingle" život..........

žena praha xixi.jpg
WP_20160616_003.jpg
Na začátku randíme, chodíme do restaurací a barů a těšíme se, až svou drahou polovičku zase uvidíme.
Pak se ale do vašeho vztahu vloudí stereotyp a rutina. Vlastně už nikam nechodíte, večery trávíte u televize a společně zajdete maximálně tak nakoupit. To se ale dnešní moderní ženě nijak nezamlouvá. Chce být pro svého partnera opět žádoucí, vyrážet ven a bavit se. A právě proto se dnes ženy stále častěji stávají mingle. Mají partnera, ale odmítají s ním žít.
"Je to ideální. S přítelem spolu vyrazíme na večeři, ale spát chodíme každý k sobě. Nebo se aspoň vrátíme ráno do svého bytu.
Je to v podstatě součást emancipace. S tím, jak ženy stoupají na kariérních postech, odmítají hrát svou roli poslušné ženy v domácnosti.
"Svého přítele miluji. Jsme spolu už osmým rokem a náš společný život se stal v podstatě rutinou skládající se z práce, televize a víkendů u mých nebo jeho rodičů," říká čtyřiatřicetiletá Petra, manažerka v parfumerii.
"Jenže mě tak hrozně chybělo chodit na rande. Líčit se, hezky se oblékat, kupovat si nové prádlo, ale vzhledem k tomu, že jsme spolu byli denně, nic takového nehrozilo. Navíc už jsme se pomalu ani neměli o čem bavit. Tak jsme se rozhodli, že se od sebe odstěhujeme, uvidíme, jestli náš vztah má ještě cenu. Ale nemohli jsme bez sebe vydržet a začali jsme se občas večer vídat. Najednou jsme si toho měli zase tolik co říct a mám pocit, že jsme se do sebe znovu zamilovali. Shodli jsme se, že spolu chceme být, ale nechceme spolu bydlet. Zachránilo nám to vztah a vím, že on je ten pravý," dodává. Aniž by to Petra věděla, stala se mingle.
Zdroj: http://ona.idnes.cz/s-pritelem-bydlet-nechci-jsem-totiz-mingle-fjq-/vztahy-sex.aspx?c=A110318_143938_vztahy-sex_job
Chcela by som Vás upozorniť na nebezpečenstvo pri zoznamovaní cez internet!
Internet je úžasný, ale aj problematický pomocník. Musíte počítať s tým, že ľudia do svojho profilu môžu napísať čokoľvek, napr to, čo by mohlo zaujať vašu pozornosť, a že to nemusí byť vždy pravda.
Buďte veľmi opatrní, pretože neviete, na koho môžete naraziť!
Aby pre Vás nebola túžba po vzťahu pascou!!!

Niekedy sa ľudia vydávajú za úplne inú osobu - dosť dobre to nechápem, lebo myslím, že pravda vždy vyjde najavo - ale môžu raniť srdcia ľudí, čo je viac než odporné..............pri klikaní na moju obľúbenú speváčku Szidi Tobias som jeden podvodný profil na českej seznamke štestí objavila, nahlásila a stiahla...tu je:
sidi.jpg
Príklad zneužitia verejne dostupných fotografií z internetu
ucsmwnctlj8034.jpg
sjpntulntp2812.jpg
"Některé zásadní problémy ve vztazích vznikají z prostého faktu, že většina lidí do něj vstupuje proto, aby něco získala: snaží se najít někoho, kdo v nich bude vyvolávat příjemné pocity. Ve skutečnosti však může vztah vydržet pouze za podmínky, že jej vidíte jako místo, kde naopak dáváte, nikoli místo, kam chodíte brát."
Anthony Robbins
flirt.jpg
seznamky flirt láska srelkaa.jpg
...milujeme na počkanie, rýchlo – intenzívne, a neskôr už len prežívame... Správame sa tak akoby sme tu boli večne. Opúšťame ľudí, ktorí nás milujú, lebo chcú "príliš veľa".Ideme ďalej, ani tu sa nezdržíme, potom trocha pobehneme, predbehneme, podlezieme a usúdime, že ani to nie je pre nás pravé.Tá nie je dosť štíha, tá je moc štíhla,bude studená v citoch. Ten je malý, nie vyšportovaný, ten je moc svalnatý, málo bohatý.Tak umelo vytvárame, dokonalo neprirodzené, ale akoby perfektné. Na oko. prekážky neriešime, máš pocit, že si zaslúžiš viac než ti ponúka ona, on. Zabúdame, že to, čo hľadáme nie je vidieť. Rady priateľov, že v mori je veľa rýb sa akosi dostávajú do podvedomia častejšie. Sociálne siete majú v ponuke milión ďalších adeptov čakajúcich na „románik.“.stojíš sama. On tiež. Trpíte , a vlastne prečo to všetko? Neskôr ľutujeme to, čo sme tušili, že sme v tom konkrétnom človeku stratili.Ale čas späť už nevrátiš...Sociálne siete, sľuby, ale ja stále verím v tú svoju „old school“ romantickú rozprávku. Kde nie sú slová ale činy a my sa ľúbime bez príčiny.............srelkaa
Zoznamky a bary majú jedno spoločné. Generujú krátkodobé, na sex orientované vzťahy.
_006c.gif
Autor článku píše:"Dalo by sa povedať, že príslušníčky nežnejšieho pohlavia sa stávajú lovnou korisťou. Lovci sú v tomto prípade muži, ktorí si za každú dobytú ženu urobia zárez na pomyselnej pažbe. Čím atraktívnejšia žena je, tým je taký zárez pre mužov cennejši."..musím s tým súhlasiť s tým dodatkom, že autor je muž a preto pozná pohľad mužov, ja viem, že to čoraz častejšie platí aj u žien.len ony sú oveľa rafinovanejšie..a niekedy muži ani netušia, že oni boli tou lovnou korisťou...........a zárezy si robia ženy!!!
Je vedecky dokázané, že človek napíše cez internet viac, respektíve iné veci, v porovnaní s komunikáciou tvárou v tvár - v mailoch bývame otvorenejší, úprimnejší a druhá strana môže tieto informácie zneužiť.
Akých ľudí si vlastne vyberáme, ak zomierame na nedostatok lásky?
Každý človek je výnimočný.Láska je dobrotiva a krehká a pre všetkých...ale ako vidíím v dnešnom svete neprevláda. Možno, že nemám právo hovoriť o tomto všetkom, ale je to niečo čo má hnevá. Čo chcú vlastne ľudia? Túžia po sexsymbole z reklám umelo vytvorených a klamavých? Uspokojí ich falošná predstava? Mali by si odpovedať sami. Len hráč s Tvojím srdcom chce len popiť, osahať a skončiť sexom, aby mal čistú hlavu. Nikdy nechcem byť taká, lebo by som sa asi zblaznila. Bože, dávaj na mňa pozor! Nechápem svet v ktorom žijem a vdychujem všetko, čo ma v živote stretne.Každý človek cíti túžbu a nádej, aby bol milovaný. A tak ľudia, podajme si ruky a uleťme do krajny nekrajny a vychutnávajme si každú sekundu v našom živote, lebo raz sa zobudíme a uvidíme , že všetko čo bolo krásne a naše je už cudzie....
Treba neľutovať nič, čo spravíte z bláznovstva lásky....
Hrajte teda divadlo, len nenechávajte so sebou manipulovať !
...net je plný sexuálnych loudilov, zo strany žien i mužov....takže POZOR!.." skôr, ako sa zamiluješ! ". tu sú linky:
A ak si sa človeče už zamiloval a nedokážeš normálne dýchať.....možno stačí len pár stretnutí a Tvoj idol spadne z trónu. Možno sa ona nebude vedieť chovať a bude hrubá a vulgárna....a on bude k smiechu čašníčkam s jeho poznámkami ......a budeš sa vlastne za nu - neho hanbiť.........taki chlapi a ženy sa nemenia,treba ich jednoducho VYMENIT
RENA je agentura která nabízí zprostředkování seznámení za pomocí individuálního hledání na základě představ a předpokladů obou protějšků
Spustili jsme novou moderní verzi online portálu seznamka AZ. Nyní máš možnost si vytvořit svůj osobní profil s fotkou a využívat nejmodernějších nástrojů online seznamky AZ pro své seznamování.
Tato seznamka není určena pouze pro hledání partnera. Je určena především pro ty, kteří mají otázky o kterých si nemají s kým popovídat.
Seznamka pro všechny, kteří usilují o seznámení, přátelství, lásku nebo flirt. Naše seznamka je zcela zdarma!
Seznamka Badoo – snadné seznámení zdarma. Badoo je nejrychleji rostoucí komunitní web současnosti.
Seznamovací agentura Bezpartnera zajišťuje seznámení na akci - seznamovací pobyty, víkendové rande a akce pro nezadané
Jsme mezinárodní seznamka co Vám pomůže poznat toho pravého partnera pro Vás. Seznámení na úrovni s muži z celého světa
Seznamovací portál zaměřený na lidi v seniorském věku
Astroseznamka, Astrologická seznamka na Najdise.cz - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty.
Elchron seznamka obsahuje spoustu inzerátů. Okamżitě zveřejnění nových příspěvků. Możnost zařazení inzerátů do mnoha logicky uspořádaných kategorií.
seznamky srelkaa.jpg
Ja som pekn.jpg.jpg
Hledm si -enu-inzert.jpg.jpg
Jsme tu pro lidi, kteří hledají partnera na úrovni
ELITE Date se nesnaží být seznamkou pro každého. ELITE Date je určena pro lidi, kteří splňují určitá očekávání.
Jiskření není zase takovým nováčkem mezi seznamkami. Má poměrně velký výběr inzerátů. Ovšem základní vyhledávání, které se nabízí na hlavní stránce, nefunguje – jedná se jen o nefunkční odkazy tak se nelekněte. K jednotlivým inzerátům se dostanete přes registraci.
Akční seznamka je místo, kde se můžete seznámit trochu jinak, a to zejména při na našich akcích pořádaných jen pro nezadané.
Seznamka je určena těm, kdo hledají vážné seznámení, tj. kdo by chtěli výhledově vstoupit do křesťanského manželství.
Najpopulárnejšia zoznamka - spoznajmesa.sk‎
Nevěř profilovkám
unnamed.jpg
zvláštna doba srelkaa.jpg
Zvláštna doba .... dvere bez kľučiek, ľudia bez rozumu, vzťahy bez citov .....
Seznamka pro turisty i cestovatele, cykloseznamka - hledám partnera (partnerku) na hory, cestování na vlastní pěst i pro společný život, vážná seznámení…
Seznamka Harmonie - není pro všechny. Její specializací je najít si protějšek nebo přítele, které přitahuje oblast duchovna. Pokud se zajímáte o životní energii, meditace, mystiku, spříznění duší a horoskopy, je určená právě
Dickova seznamka - V dřívější době velice známá a oblíbená seznamka. V poslednich letech bez jakéhokoliv vývoje nových funkcí,
Seznamka je vytvořena nejen pro hledání partnerů, ale i pro setkání jen tak, ze kterého mohou vznikat nové vztahy, sdílení všeho co máme na srdci, hledání společných zájmů nebo společného podnikání. Přejeme, ať se vám setkání daří a nabízíme i další možnosti
Do České republiky přichází seznamka eDarling, která má ve svém podtitulu "seznamka pro náročné".
Spolujízda ve dvou pro ty, kdo hledají partnera pro cesty a třeba i pro život nebo spolujízda ve skupině pro ty, kdo nechtějí jezdit sami a rádi by se přidali k další cyklistické skupině
Dueto.cz je novou internetovou seznamkou, a proto bylo její rozhraní navrženo pro maximální pohodlnost, jednoduchost, přehlednost a uživatelskou přívětivost, v souladu s trendy v oblasti.
Proč být na Líbímseti-nejoblíbenější zábavní portál vlastní profil, fotoalba unikátní chat a e-mail
klubové akce, soutěže oblíbený server celebrit
Rande.cz je jedinečná seznamka zaměřená na výběr partnera podle zadaných kritérií. Chceš se seznámit s partnerem podle svých představ?
1065.gif
Obrázok4.gif
dek0002.gif
bb.gif
Obrázok5.gif
Obrázok1 (1).gif
Mezi návštěvníky GRANDu nejužívanější služba. Umožňuje kvalitní výběr partnerů nejen z fotografií, ale i z videozáznamů.
Seznamka, chat, pokec, láska, Láskomat, Test osobnosti, fotky, videa, články a mnoho dalšího!
Vítejte v bezplatné internetové seznamce, určené pro znovuzrozené křesťany, kteří chtějí touto cestou zkusit najít svůj protějšek, nebo jen navázat přátelství.
Těm, kteří mají obavy z dalšího možného nezdaru ve vztahu a chtějí investovat do budování stabilního a vyhovujícího partnerství, zprostředkujeme kontakt na osobní life-koučku, s níž si mohou domluvit další individuální konzultace.
Elpida.cz - Seznamka pro seniory-Hledáte partnera, chcete si s někým dopisovat, hledáte přátele se společnými zájmy? Naše seznamka je tu právě pro vás.
Server věnující se komunikaci s ostatními uživateli, seznámení a Vašími diskusemi.
Vítejte v naší osobní seznamce Namlouvání.cz. Organizujeme seznamovací večery založené na principech speed datingu nebo-li rychlém rande. Působíme v Praze, Pardubicích a Hradci Králové. Chcete-li se aktivně seznámit, prožít zábavný večer, nebo jen poznat nové přátele, pak jste tu zcela jistě správně... ;-)
mo0005.jpg
vti0130.gif
vložit foto
Easy Dating je seznamka pořádající úspěšné Speed Dating seznamovací akce v Praze zaměřená na seznamování podle tématických okruhů
Obrovská úspěšnost be2 v seznámení online se zakládá na našem důmyslně ... Mnoho seznamek nebo fór jsou jakýmsi ekvivalentem barové scény
Seznamka. STŘEDISKO SLUŽEB PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM A SENIORY V PRAZE. poskytuje službu Seznamky pro všechny zájemce
Seznamte se rychle a jednoduše pomocí ICQ. Ta pravá seznamka pro Vás.
Online zoznamka internetová komunita ZADARMO pre každého.
Chcete se seznámit s někým z Prahy? Náš seznamovací portál Seznamte.se je tím pravým místem přesně pro tento případ! Po registraci, která je zdarma, si můžete vyfiltrovat profily našich registrovaných uživatelů dle lokalit
PC_fanda.jpg
Att00A41818.jpg
Jak se seznámit
na seznamce Štěstí.cz
Připravili jsme pro vás několik tipů pro seznamování, které Vám pomohou najít toho, koho hledáte.
Flirtuj, zoznám sa, zabav sa. SMS chat i bez registrácie.
Vážné seznámení - mezinárodní seznamka
Chcete poznat nové partnery či partnerky, které vám doporučíme na základě unikátní matematické metody Ella? Chcete sami zasahovat do výběru podle vašich představ?
TADY jsi správně! Ženám i mužům nabízí Intimka SMS chatování s tebou vybraným partnerem. Hledáš tu pravou nebo toho pravého?
ChcemeSe.cz - to pravé místo k seznámení online. Najdi si svého ideálního partnera dle tvých snů. Toto je seznamka pro všechny.
Najděte své štěstí-osudová seznamka s gentlemany ze světa. Jdi na rande s cizincem!
kozy.jpg
cas.jpg
Ještě nikdy nebylo online seznamování jednodušší, rychlejší a pohodlnější! Navíc podobných „vychytávek“ bude v naší galerii stále přibývat!
Dvaja Smesk Ide o serióznu zoznamku od sme.sk, ktorá vstúpila na slovenský trh so zoznamovaním v januári 2014. Registrácia je rýchla a jednoduchá a hneď sa môžete začať zoznamovať.
unnamed.jpg
4e7137c6028863b45ef30000.jpg
Partner na úrovni vyplnil medzeru na slovenskom trhu v online zoznamovaní. Stránka je určená pre nezadaných, ktorí seriózne hľadajú vážny vzťah. Tento portál síce pri vstupe na slovenský trh vzbudil vlnu nedôvery, časom sa im však podarilo dokázať, že k nám neprišli len na jednu sezónu, a že to s online zoznamovaním myslia naozaj vážne.
Spolu.sk je zoznamka s pomerne dlhou históriou na trhu, portál funguje už vyše 11 rokov. Stránka ponúka možnosť vyplniť si profil, podať si inzerát, ale tiež priame písanie správ ostatným používateľom.
Portál stretni.sk sa zreteľne zameriava na rôzne druhy zoznámenia. Môžete tu hľadať lásku v rámci partnerskej zoznamky, odborné kontakty v profesijnej, alebo kamarátov na šport či hobby v záujmovej zoznamke.
Spustili sme pre vás novú službu, rozšírenie klasickej formy zoznámenia a to sms zoznamku. Od teraz si môžete vzájomne medzi sebou posielať správy nielej emailom, ale aj prostredníctvom sms správ.
540f276671ce2d6e39a10000.jpg
f709bab1a5_99202285_o2.jpg
PROXIMEETY.SK sú zoznamovacie stránky, určené pre slovenských internetových užívateľov.
Sú určené pre všetkých tých, ktorí hľadajú seriózne zoznámenie, chcú nájsť lásku alebo priateľov na chatovanie
Neváhajte vyskúšať a registrujte sa už dnes. Ponúkame vedecký zoznamovací dotazník a zhodu podľa znamenia. Na našej online zoznamke je zoznamovanie zábava. Spoznajte svoj správny proťajšok.
Zoznamka zadarmo
Flirtuj, zoznám sa, zabav sa. SMS chat i bez registrácie.
Zoznamka mužov aj žien nad 18 rokov. Nájdite svoju polovicou v najnovšej stránke pre zoznamka na Slovensku. Online zoznamka.
Nechcete stráviť svoj život osamelo a radi by ste od života dostali druhú šancu? Nájdite lásku a partnera, ktorý sa k Vám najviac hodí v Club-50!
Hľadáte priateľku na dovolenku, priateľa na rybačku, kamarátov na ples, na diskusiu o politike, či máte chuť znova objaviť lásku a čaro zamilovanosti i v pokročilom veku? Nie ste sami!!! Láska kvitne v každom veku!
Internetová zoznamka Priatelstvo.com
Internetová zoznamka Chcem-ta.sk
Nájdite ten správny kontakt cez Telekontakt. Jednoducho a rýchlo z Vášho mobilu.
10850121_671416679645500_4591737034849935580_n.jpg
034.jpg
Internetová Zoznamka Milosť
Internetová kresťanská zoznamka Zoznámko.sk
Internetová zoznamka Randevu.sk
Internetová zoznamka Amor.sk
Internetová zoznamka – Zoznamka Preteba
Internetová zoznamka Noemi - zoznamka pre kresťanov
116 (2013_05_08 09_37_58 UTC).jpg
005.gif
Obrázek3.jpg
PeaHGv.jpg
Obrhházok1.gif
npc4bpjltir.jpg
ku.jpg
inzerat.jpg
Ten den je tady  454.06kB
Eineistan
Obrázok1 (2).jpg
Flag Counter
Zdroj: okrem vlastných materiálov je zdrojom moja mailová schránka, kde dostávam rôzne materiály od priateľov, ak by sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one